W tym numerze m.in. tekst A. Przybylskiego o jeleniach, pisany „W oczekiwaniu na rekord”, relacja z seminarium „Ochrona lasu przed zwierzyną”, podczas którego mówiono o „szkodach, jeleniach i płotach”, artykuł nadleśniczego P. Niemca „Sztuka kompromisu, czyli jak to się robi w Nadleśnictwie Bytnica”, prezentacja „Kniejówki Master Billing”, przygotowana przez M. Czerwińskiego, szczegółowe wytyczne K. Dzieńkowskiego dotyczące budowy przenośnej „Ambonki szybkiej w montażu”, wywiad M. Muniaka z Mieszkiem Godlewskim, zwycięzcą pierwszej edycji konkursu na najlepszy nóż myśliwski zorganizowanego przez naszą redakcję, „Frontalna walka z ASF” opisana przez H. Kubieńca, prośba W. Metlera o „Troskę i wspólną odpowiedzialność” oraz próba odpowiedzi na pytanie na czym polega „Czar myśliwskiego rogu” w tekście Z. Piotrowskiego. Wiewiórka Hania i świstak Dominik zapraszają w tym numerze dzieci i wnuki naszych Czytelników na grzybobranie. Czeka też na nie kolejna krzyżówka przygotowana przez naszego młodego pomocnika Michała. Oprócz tego, jak zawsze na naszych łamach, piękne zdjęcia z polskich łowisk, relacje z łowów, myśliwskie opowiadanie oraz quiz i krzyżówka z nagrodami. Życzymy przyjemnej lektury.Prenumerata roczna wynosi 44,- zł.
SERDECZNIE ZAPRASZAMY !!!

> PRENUMERATA ZACHODNIEGO PORADNIKA ŁOWIECKIEGO <
>ZAMÓWIENIA<


Z przyjemnością przedstawiamy Państwu "Zachodni Poradnik Łowiecki". Pismo to po 22 latach zostało wznowione decyzją Wojewódzkiego Sejmiku Łowieckiego w Poznaniu.
Kontynuując tradycję nie tylko nazwy pisma staramy się, by kwartalnik zawierał treści przydatne w praktyce łowieckiej oraz pomagał myśliwym i leśnikom rozwiązywać problemy związane nie tylko z funkcjonowaniem i użytkowaniem populacji zwierząt łownych, lecz szeroko pojętą czynną ochroną przyrody w zmieniającym się środowisku.
Na łamach pisma prezentujemy osiągnięcia nauki łowieckiej, przedstawiamy problemy związane z zagospodarowaniem obwodów, wskazujemy na rozwiązania mogące pomóc w lepszym prowadzeniu gospodarki łowieckiej, a także poruszamy wszelkie te problemy, które pojawiają się w najbliższym otoczeniu myśliwych, leśników i pozostałych miłośników przyrody.
Mamy nadzieję, że zarówno zawartość merytoryczna, jak i opracowanie graficzne spowoduje trwałe poszerzanie kręgu naszych czytelników.
Serdecznie zapraszamy Państwa do reklamowania się na łamach "Zachodniego Poradnika Łowieckiego", jak również do jego prenumeraty.
P.P.H.U. "GRANDEL" Sp. z o.o.
64-920 Piła
ul. O.M.Kolbe 13 C
tel/fax 0048 67 212-64-27
e-mail: grandel@pro.onet.pl
www www.grandel.com.pl
KRS 0000147775 Sąd Rejonowy w Poznaniu
XXII Wydział Gospodarczy KRS KZ: 58.500 PLN
REGON: 001399837, NIP: 764-000-09-69